U nedjelju 28. siječnja 2018. na malonogometnom turniru ulica i mjesta općine Oitomača odigrane su četvrtfinalne utakmice:
KLADARE - GRABROVNICA 0:5
TRG KRALJA TOMISLAVA - VINOGRADSKA 3:5
GAJEVA - OTROVANEC I  4:1
DRAVSKA - KRIŽNICA  13:2

Polufinalne i finalne utakmice igrati će se u nedjelju 04. veljaće 2018.
17:00 GRABROVNICA - GAJEVA
17:45 DRAVSKA - VINOGRADSKA

18:30 PROGLAŠENJE NAJBOLJIH U SPORTU OPĆINE PITOMAČA ZA 2017. GODINU

19:00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO
19:45 UTAKMICA ZA 1. MJESTO

20:30 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA I DODJELA NAGRADA I PRIZNANJA

 




Na zimskom malonogometnom turniru ulica i mjesta općine Pitomača u subotu i nedjelju 20. i 21. siječnja. 2018. odigrane su posljednje utakmice po skupinama:

SUBOTA 20.01.

17,00 VELIKA ČREŠNJEVICA - OTROVANEC I  1:3

17,40 DRAVSKA - GRABROVNICA  1:1

18,20 GAJEVA - VELIKA ČREŠNJEVICA  4:0

19,00 KLADARE - TRG KRALJA TOMISLAVA  2:3

 NEDJELJA 21.01.

16,00 OTROVANEC II - KLADARE  2:3 

16,40 GRABROVNICA - DINJEVAC  3:1

17,20 VINOGRADSKA - DRAVSKA  0:6

18,00 TRG KRALJA TOMISLAVA - KRIŽNICA  4:5

18,40 VELIKA ČREŠNJEVICA - TURNAŠICA  1:1

Nakon odigranih utakmica po skupinama pristupilo se izvlačenju parova četvrtfinala koje će se igrati u nedjelju 28. siječnja 2018., a raspored je slijedeći:

18,00 KLADARE - GRABROVNICA

18,45 TRG KRALJA TOMISLAVA - VINOGRADSKA

19,30 GAJEVA - OTROVANEC I

20,15 DRAVSKA - KRIŽNICA

Polufinalne i finalne utakmice predviđene su za nedjelju 4. veljače sa početkom od 18,00 sati.



U subotu i nedjelju 13. i 14.1.2018 počeo je zimski malonogometni turnir ulica i mjesta općine Pitomača 2018. odigrane su prve utakmice po skupinama:

SUBOTA 13.01.

17,00 DINJEVAC-VINOGRADSKA  2:4

17,40 GAJEVA-TURNAŠICA  5:2

18,20 KRIŽNICA-OTROVANEC II  2:2 (na penale 4:5)

19,00 TURNAŠICA-OTROVANEC I  4:6

 NEDJELJA 14.01.

16,00 KLADARE-KRIŽNICA  6:2

16,40 GRABROVNICA-VINOGRADSKA  2:2 (na penale 7:8)

17,20 DRAVSKA-DINJEVAC  3:1

18,00 OTROVANEC I-GAJEVA  0:4

18,40 TRG KRALJA TOMISLAVA-OTROVANEC II  6:2


Idući vikend na rasporedu su ostale utakmice po skupinama, a nakon tih utakmica izvlačiti će se parovi četvrtfinala:

SUBOTA 20.01.

17,00 VELIKA ČREŠNJEVICA-OTROVANEC I

17,40 DRAVSKA-GRABROVNICA

18,20 GAJEVA-VELIKA ČREŠNJEVICA

19,00 KLADARE-TRG KRALJA TOMISLAVA

 
NEDJELJA 21.01.

16,00 OTROVANEC II-KLADARE

16,40 GRABROVNICA-DINJEVAC

17,20 VINOGRADSKA-DRAVSKA

18,00 TRG KRALJA TOMISLAVA-KRIŽNICA

18,40 VELIKA ČREŠNJEVICA-TURNAŠICA

19,00 IZVAČENJE PAROVA ČETVRTFINALA

 



U organizaciji NK "Pitomača" u toku mjeseca siječnja, održati će se Zimski malonogometni turnir ulica i mjesta općine Pitomača 2018.

Utakmice će se igrati u dvorani Osnovne škole Petra Preradovića, a turnir će početi utakmicama u subotu i nedjelju 13. i 14. siječnja, po slijedećem rasporedu:


SUBOTA 13.01.

17,00 DINJEVAC-VINOGRADSKA

17,40 GAJEVA-TURNAŠICA

18,20 KRIŽNICA-OTROVANEC II

19,00 TURNAŠICA-OTROVANEC I

 

NEDJELJA 14.01.

16,00 KLADARE-KRIŽNICA

16,40 GRABROVNICA-VINOGRADSKA

17,20 DRAVSKA-DINJEVAC

18,00 OTROVANEC I-GAJEVA

18,40 TRG KRALJA TOMISLAVA-OTROVANEC II

  • Najnovije vijesti
  • Najčitanije vijesti

2. PITOMAČA OPEN u Powerliftingu & ...

PITOMAČA - 10. i 11.03.2018.  U ...

Predstavljanje mogućnosti otkupa ...

STARI GRADAC - 02.03.2018 - 18:00 ...

Predavanje i edukacija ...

TURNAŠICA  - 27.02.2018. godinu u ...

Prikupljanje podataka o ...

PITOMAČA - 26. i 27.02.2018. ...

Informativan radionica za Mjeru ...

PITOMAČA - 28.02.2018. godine u ...

Informativan radionica za Mjeru ...

PITOMAČA - 28.02.2018. godine u ...

Prikupljanje podataka o ...

PITOMAČA - 26. i 27.02.2018. ...

Predavanje i edukacija ...

TURNAŠICA  - 27.02.2018. godinu u ...

Predstavljanje mogućnosti otkupa ...

STARI GRADAC - 02.03.2018 - 18:00 ...

2. PITOMAČA OPEN u Powerliftingu & ...

PITOMAČA - 10. i 11.03.2018.  U ...