Još u srijedu navečer, rukometašice ŽRK „Pitomača“ u Virovitici, u finalu Županijskog rukometnog kupa, savladale su domaću ekipu ŽRK „Tvin – Virovitica“ rezultatom 26:27 (15:12) i obranile prošlogodišnji naslov pobjednica. Opušten ulazak u utakmicu Pitomačanki domaće su rukometašice dobro iskoristile i svoje konstantno vodstvo pretvorile u +3 do poluvremena. Početak nastavka donio je 4:0 seriju pitomačkih rukometašica i utakmica je ušla u igru gol za gol, no u posljednjih 15-tak minuta ušlo se sa prednošću Pitomačanki od 2 do 3 gola, koja su, pokazalo se, bila dovoljna za konačnu pobjedu. Kod Pitomačanki najučinkovitije su bile Kožnjak i Mioč sa 7 zgoditaka, dobro je branila vratarka Jug, a nastupile su Rajnović, Kožarić, Ćurić 2, Štefanec 4, Brlas 2, Kirin, Đud 4, Magić 1 i Šandor.

U utakmici 9. kola 1. HRL za žene, odigranoj u nedjeljno poslijepodne Pitomačke su ugostile i pobijedile sa 36:29 (20:16) jednog od konkurenata u borbi za ostanak u ligi, rukometašice ŽRK „Ivanić“ iz Ivanić Grada, također novajliju u ligi i ekipu koja je na tablici mjesto iznad domaćih, sa tri više osvojena boda. Utakmicu su bolje otvorile gošće koje su do sredine poluvremena imale 4 gola prednosti (7:11, 8:12, 9:13), dok su domaće proigrale nakon toga i serijom od 5 golova okrenule prednost na svoju stranu (14:13). Do poluvremena je bilo + 4, a gošće su u potpunosti slomljene u nastavku kada je prednost domaćih otišla i do +9. Gošće su sa dva postignuta gola u završnici samo uspjele ublažiti poraz. Do važne pobjede domaće su predvodile učinkovite Mioč 11 (5), Kožnjak 9 i Ćurić sa 7 postignutih zgoditaka, ponovno je odlično branila Jug (13 obrana), a nastupile su Rajnović, Pavlović, Kožarić 2, Štefanec 2, Brlas, Petković, Đud 3, Magić 1 i Šandor 2.

U idućem kolu Pitomačanke gostuju u Zagrebu kod rukometašica ŽRK „Trešnjevka“.