Nogometaši NK Pitomača su u 10. kolu 4. HNL BJ-KC-VT gostovali u Garešnici kod aktualnog prvaka 4. HNL BJ-KC-VT, NK Garić te upisali pobjedu 2:0.

Pitomačani su odmah pokazali da su došli po sva tri boda te poveli već u 14. minuti nakon što je Bosilkovski dao povratnu loptu na Škaru koji šalje loptu u mrežu. Nakon toga Pitomačani stvaraju još dvije velike šanse, ali Pintarić i Prlić nisu dovoljno precizni. U 34. minuti Filipović uzima loptu domaćem braniču, ali domaći vratar uspijeva odbiti loptu u korner iz kojeg isti igrač pogađa Škrinjara koji glavom skida paučinu domaćeg gola. U nastavku utakmice Pitomačani nastavljaju dominirati, ali do kraja utakmice više nisu uspjeli zabiti treći gol. U sljedećem kolu Pitomačani dočekuju ekipu Zdenke 91 iz Velikih Zdenaca, a utakmica je na rasporedu u subotu u 14.30 sati na stadionu NK Pitomača.