Nogometaši NK Pitomača su u 5. kolu 4. HNL BJ-KC-VT na domaćem terenu ugostili ekipu NK Tomislav iz Bereka te upisali četvrtu prvenstvenu pobjedu, ovog puta rezultatom 2:0.

Pitomačani su od prve minute zagospodarili terenom, te nisu dozvolili gostima iz Bereka da se razigraju. U 26. minuti Pitomačani dolaze u vodstvo, Sabljić prima loptu na 40 metara od gola te u solo akciji prolazi dva gostujuća igrača i mirno šalje loptu u mrežu za 1:0. Deset minuta kasnije nogometaši Pitomače rješavaju pitanje pobjednika preko svojeg najboljeg strijelca i trenutno najboljeg strijelca lige Filipa Škare koji nakon ubačaja iz kuta iz drugog pokušaja posprema loptu u mrežu za svoj sedmi prvenstveni pogodak i rezultat 2:0 koji se do kraja utakmice nije više mijenjao. U drugom poluvrijemenu Pitomačani su mogli do vrha napuniti mrežu nemoćnih gostiju iz Bereka, ali Jendrašić i Sidnjenko pucaju pored gola odnosno pogađaju vratnicu. U sljedećem kolu nogometaši NK Pitomača gostuju u Križevcima u sklopu 6. kola 4. HNL BJ-KC-VT.