U rano subotnje poslijepodne rukometašice ŽRK „Pitomača“, na uvijek neugodnom gostovanju u Koprivnici, kod mlade ekipe RK „Podravka Lino“, u utakmici 18. kola II. HRL sjever, upisale su novu prvenstvenu pobjedu i četiri kola prije kraja natjecanja došle nadomak obrane naslova drugoligaških prvakinja.

Nervozan početak Pitomačanki domaće su rukometašice iskoristile za svoje vodstvo koje su održavale do poluvremena (16:16), da bi se nakon desetak minuta igre u nastavku i posljednjeg poravnanja rezultata (21:21), nakon nekoliko vezanih obrana golmanice Greguraš, Pitomačanke odvojile i do kraja utakmice znatno sigurnijom igrom nego u prvom dijelu, podizale svoju prednost na konačnih 27:33. Do važne pobjede Pitomačanke su predvodile efikasne Mioč sa 9 (1) i Štefanec sa 8 (3) postignutih pogodaka, a svoj doprinos dale su i Rajnović, Kodžaga, Pavlović 2, Novosel, Kožarić 4, Ćurić 2, Brlas, D.Petković, T.Petković 1, Greguraš, Magić 3, Relić, Šandor 4 i Fel. U idućem kolu u Pitomaču stižu rukometašice ŽRK „Brod“ iz Slavonskog Broda, a pobjeda Pitomačankama donosi naslov.