Zimski malonogometni turnir ‘Nikola Nemčević’ 2019. – raspored i rezultati

image_pdf

NEDJELJA 01.12.

17,00 ČIRO BETONI – DOKTOR ŠKAF – rez. 12:1
17,45 NATURAVITA – DUGA 2 – rez. 4:3
18,30 NATURAVITA – BADEL 1862 – rez. 7:2
19,15 DRAVSKA – C.B. LAV – rez. 1:3
20,00 C.B. GALEB – MNK GRUBIŠNO POLJE – rez. 1:1 (penali: 2:3)

SUBOTA 07.12.

17,00 DUGA 2 – BADEL 1862 – rez. 2:2 (penali 5:6)
17,45 MR. JACK – DUGA 1 – rez. 3:0
18,30 C.B. NIKOLINO – NATURAVITA – rez. 1:6
19,15 ČIRO BETONI – C.B. ART – bul@ – C.B. TITRO – rez. 4:0
20,00 RATEL – PICCOLO MONDO AGENCIJA PINTARIĆ – rez. 3:2

NEDJELJA 08.12.

17,00 C.B. LAV – MR. JACK – rez. 0:2
17,40 MNK GRUBIŠNO POLJE – RATEL – rez. 4:3
18,30 DOKTOR ŠKAF – PEKARE I TRGOVINE DERGEZ – rez. 1:7
19,15 DUGA 1 – DRAVSKA – rez. 3:2
20,00 C.B. ART – bul@ – C.B. TITRO – PEKARE I TRGOVINE DERGEZ – rez. 2:3

SUBOTA 14.12.

17,00 BADEL 1862 – C.B. NIKOLINO
17,45 C.B. ART – bul@ – C.B. TITRO – DOKTOR ŠKAF
18,30 DUGA 2 – C.B. NIKOLINO
19,15 C.B. GALEB – PICCOLO MONDO AGENCIJA PINTARIĆ
20,00 MR. JACK – DRAVSKA

NEDJELJA 15.12.

17,00 RATEL – C.B. GALEB
17,45 DUGA 1 – C.B. LAV
18,30 PEKARE I TRGOVINE DERGEZ – ČIRO BETONI
19,15 PICCOLO MONDO – MNK GRUBIŠNO POLJE

SUBOTA 21.12. – KVALIFIKACIJE ZA Č.F. 17,00-20,00 SATI

1 17:00 DRUGOPLASIRANI SKUPINA A – TREĆEPLASIRANI SKUPINA B
2 17:45 DRUGOPLASIRANI SKUPINA B – TREĆEPLASIRANI SKUPINA A
18:30                                  REVIJALNA UTAKMICA
3 19:15 DRUGOPLASIRANI SKUPINA C – TREĆEPLASIRANI SKUPINA D
4 20:00 DRUGOPLASIRANI SKUPINA D – TREĆEPLASIRANI SKUPINA C

NEDJELJA 22.12. ČETVRTFINALNE UTAKMICE 17,00-20,00 SATI

A 17:00 POBJEDNIK SKUPINE A – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ 4
B 17:45 POBJEDNIK SKUPINE B – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ 3
18:30                                  REVIJALNA UTAKMICA
C 19:15 POBJEDNIK SKUPINE C – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ 2
D 20:00 POBJEDNIK SKUPINE D – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ 1

POLUFINALE 26.12.

1 17:00 POBJEDNIK UTAKMICE A – POBJEDNIK UTAKMICE B
2 17:45 POBJEDNIK UTAKMICE C – POBJEDNIK UTAKMICE D

18:30 REVIJALNA UTAKMICA

UTAKMICA ZA 3. MJESTO 26.12.

19:15 PORAŽENI UTAKMICA 1 – PORAŽENI UTAKMICA 2

FINALNA UTAKMICA 26.12.

20:00 POBJEDNIK UTAKMICA 1 – POBJEDNIK UTAKMICA 2

Podijeli...

Osnovna škola Petra Preradovića, Trg kralja Tomislava, 33405 Pitomača

Back to top