Zimski malonogometni turnir „Nikola Nemčević“ Pitomača 2018. ulazi u završnicu

image_pdf

Na malonogometnom turniru “Nikola Nemčević”, koji se igra u sportskoj dvorani Osnovne škole Petra Preradovića u Pitomači natjecanje po skupinama se približava kraju. U dosadašnjim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati:

SUBOTA  08.12.

VINA KOREN, ČIRO BETON-ELEKTROŠOK  5:1

NK SOKOL MILANOVAC-APOKALIPSA  0:3

NATURAVITA-CAFFE BAR MR. JACK  6:1

PICCOLO MONDO-ŠANKERI, NIGHT BAR CAMPARI  5:1

URAGAN,FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA-CAFFE BAR APIS  1:3

VULKANIZER JAKUPEC-CAFFE BAR LAV  1:7

KUMOVI-ELEKTROŠOK  5:4

NEDJELJA 09.12.

AGROSERVIS TRGOVINA RUDEC-KUMOVI  2:2 na penale 2:4

CAFFE BAR APIS-DUGA PITOMAČA  1:0

ELEKTROŠOK-LETEČI MEDVJEDIĆI  2:4

URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA-DUGA PITOMAČA  2:0

CAFFE BAR MR. JACK-APOKALIPSA  2:10

PICCOLO MONDO-VULKANIZER JAKUPEC  4:3

 

SUBOTA 15.12.

APOKALIPSA-NATURAVITA 2:6

NATURAVITA-NK SOKOL MILANOVAC 3:0

RAZBIJAČI FLAŠA-TOP CONSULT 3:8

LETEĆI MEDVJEDIĆI-VINA KOREN 1:0

TOP CONSULT-CAFFE BAR APIS 1:5

RAZBIJAČI FLAŠA-URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA 2:12

ŠANKERI-CAFFE BAR LAV 1:4

NEDJELJA 16.12.

CAFFE BAR APIS-RAZBIJAČI FLAŠA 5:1

ELEKTROŠOK-AGROSERVIS TRGOVINA RUDEC 2:0

LETEĆI MEDVJEDIĆI-KUMOVI 6:1

VINA KOREN-AGROSERVIS TRGOVINA RUDEC 7:3

TOP CONSULT-URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA 0:0 na penale 5:6

DUGA PITOMAČA-TOP CONSULT 1:1 na penale 8:7

Neke ekipe su već osigurale prolazak u četvrtfinale (prvoplasirane u skupinama), odnosno kvalifikacije za četvrtfinale (drugoplasirane i trećeplasirane), dok će neke to pokušati izboriti u posljednjim utakmicama u skupinama.

Trenutni poredak po skupinama je sljedeći:

GRUPA A

R.B. EKIPA UTAKMICA POB. NER. IZG. GOL-RAZ. BODOVI POREDAK
1. TOP CONSULT 4 1 2 1 10:9 5 3.
2. CAFFE BAR APIS 4 4 0 0 14:3 12 1.
3. RAZBIJAČI FLAŠA 3 0 0 3 6:25 0  
4. URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA 4 2 1 1 15:5 7 2.
5. DUGA PITOMAČA 3 0 1 2 1:4 1  

GRUPA B

R.B. EKIPA UTAKMICA POB. NER. IZG. GOL-RAZ. BODOVI POREDAK
1. LETEĆI MEDVJEDIĆI 3 3 0 0 11:3 9 1.
2. VINA KOREN, ČIRO BETONI 3 2 0 1 12:5 6  
3. AGRO SERVIS TRGOVINA RUDEC 3 0 1 2 5:11 1  
4. KUMOVI 3 1 1 1 8:12 4  
5. ELEKTROŠOK 4 1 0 3 9:14 3  

GRUPA C

R.B. EKIPA UTAKMICA POB. NER. IZG. GOL-RAZ. BODOVI POREDAK
1. NATURAVITA 3 3 0 0 15:3 9 1.
2. NK SOKOL MILANOVAC 2 0 0 2 0:6 -6 4.
3. APOKALIPSA 3 2 0 1 15:8 6 2.
4. CAFFE BAR MR. JACK 2 1 0 2 3:16 3 3.

GRUPA D

R.B. EKIPA UTAKMICA POB. NER. IZG. GOL-RAZ. BODOVI POREDAK
1. PICCOLO MONDO 2 2 0 0 9:4 6  
2. VULKANIZER JAKUPEC 2 0 0 2 4:11 0  
3. CAFFE BAR LAV 2 2 0 0 11:2 6  
4. ŠANKERI 2 0 0 2 2:9 0  

Turnir se nastavlja u subotu 22. prosinca posljednjim utakmicama u skupinama, a u nedjelju 23. prosinca kvalifikacijskim utakmicama za ulazak u četvrtfinale.

SUBOTA 22.12.

17,00 AGROSERVIS TRGOVINA RUDEC – LETEĆI MEDVJEDIĆI

17,40 DUGA PITOMAČA – RAZBIJAČI FLAŠA

18,20 VULKANIZER JAKUPEC – ŠANKERI

19,00 CAFFE BAR LAV – PICCOLO MONDO

19,40 NK SOKOL MILANOVAC – CAFFE BAR MR. JACK

20,20 KUMOVI – VINA KOREN

NAPOMENA: OD UTAKMICA KVALIFIKACIJA ZA ČETVRTFINALE DO KRAJA TURNIRA POSLJEDNJIH 5 MINUTA IGRA SE EFEKTIVNA „ČISTA“ IGRA (VRIJEME SE ZAUSTAVLJA KAD SU PREKIDI).

KVALIFIKACIJE ZA ČETVRTFINALE 23.12.2018.

1 17:00 URAGAN, FAST FOOD ASTERIKS VIROVITICA – TREĆEPLASIRANI SKUPINA B
2 17:45 DRUGOPLASIRANI SKUPINA BTOP CONSULT
3 18:30 APOKALIPSA – TREĆEPLASIRANI SKUPINA D
4 19:15 DRUGOPLASIRANI SKUPINA DCAFFE BAR MR. JACK

ČETVRTFINALE 29.12.2018.

A 17:00 CAFFE BAR APIS – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ 4
B 17:45 LETEĆI MEDVJEDIĆI – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ 3
C 18:30 NATURAVITA – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ 2
D 19:15 POBJEDNIK SKUPINE D – POBJEDNIK KVALIFIKACIJSKE UTAKMICE BROJ 1

POLUFINALE 30.12.2018.

1 17:00 POBJEDNIK UTAKMICE A – POBJEDNIK UTAKMICE B
2 17:45 POBJEDNIK UTAKMICE C – POBJEDNIK UTAKMICE D

18:30 PROGLAŠENJE NAJBOLJIH U SPORTU OPĆINE PITOMAČA ZA 2018. GODINU

UTAKMICA ZA 3. MJESTO 30.12.2018.

19:15 PORAŽENI UTAKMICA 1 – PORAŽENI UTAKMICA 2

FINALNA UTAKMICA 30.12.2018.

20:00 POBJEDNIK UTAKMICA 1 – POBJEDNIK UTAKMICA 2

20:45 PROGLAŠENJE POBJEDNIKA I DODJELA NAGRADA NAJBOLJIM EKIPAMA I POJEDINCIMA

Podijeli...
Back to top